Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy e-mail ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich indywidualny http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od Ciebie, kto skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz na dodatek wyekspediować je bez owijania w bawełnę do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, lecz śledzony do Ciebie, ergo dostaniesz zadłużenie dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną i jak wiele prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz pył 24/7 dostęp aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, pospołu spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przy użyciu warstwę (1 do 5), zaś wszystkie poprzednie a istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proszek także informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak więc możesz wysłać aż do nich list elektroniczny tudzież odszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak także dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), faktycznie z tej przyczyny możesz posłać aż do nich list elektroniczny i zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz obecnie zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest oddział „Zaproszenia” i podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś już poprzednio kontakt. Możesz plus nabywać opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej oraz długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, poprzez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypadkiem być ważnym źródłem informacji gwoli networkingu zaś konceptualizacji sposobów na eskalacja swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, ergo zawsze masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w ciągu każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną za pośrednictwem Twój odnośnik partnerski aż do 5 layers deep.

Jak cyklicznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, poniżej warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną dawka wypłat. Najniższy minimalny limit wypłaty, kto możesz wyłowić to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w środku pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska zaś adresy list elektroniczny osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja e-mail od chwili Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je szczerze do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie podobny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, tedy masz zadłużenie dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz działać prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, gdyby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.