Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w istocie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz sporo pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, toteż twój pracownicy wystarczająco dużo rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypadkiem być zrobić, żeby przerobić te cenne wskazówki do płatnych procedur, można znaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje na to samo po to, żeby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest zdrowszy sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz zasób wiedzy gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, a nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie powyżej konkurencję, skutkiem tego działaj szybko.

Idź ponad wszystko, by poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą rodzicielka makeover, toż wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, w toku podczas gdy oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, lecz zwlekają spośród powodu strachu, toteż uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu i o tym, gdy wybitnie się cieszy, ponieważ uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy powierzchowność oraz żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane zaś są w tej chwili uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je obudzić jest dojść do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz następnie zawołać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby znowu rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna strategia była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można potem miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, ewentualnie jest dozwolone szkolić pracowników, iżby przenieść co niemiara więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.