Niedobór pracowników przypadkiem stanowić doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, na odwrót może, firmy obudzą się zaś dostrzegą wymowny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy i niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę walor tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przed bankructwem, jednakże owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy brak pracowników, zaś firmy starają się zatrudnić każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw a jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy kategoria skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, i niewiasta powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników niechybny pod ręką tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nieoczekiwanie wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem przeciwny opodatkowaniu zysków za sprawą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od zysków. To było w sam raz. W międzyczasie moja żona oraz ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, tudzież załoga kontynuowali swoją doskonałą obsługę, opodal że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, iż personel pierwszej linii są fundamentem firmy oraz odnosić się ich dobrze, a nie podczas gdy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli mocny sojusz pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy zaś ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: tryb pokazują, iż niektóre firmy przełamują model zaś traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo wręcz przeciwnie niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się kwartał w charakterze nagrodę, więc wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki za kolejny kwartał. Powtarzam: jestem nieprzyjazny opodatkowaniu biznesu przy użyciu rząd. Jednak popieram uregulowanie Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty przez Izbę oraz jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet gdyby przypuszczalnie być wyposażonym wprost przeciwnie lekki autorytet na okup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na wykup akcji, w tym samym czasie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypadkiem przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni plus usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu dzięki piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) puder odkrycie w 2019 roku zaś zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy natomiast ekspresowo je porzucił i wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii dalej odchodzili od chwili tych frazesów.