Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę kiedy dochodowy biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu aż do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie a z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, natomiast nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To aktualnie nie jest lecz praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz już na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności w środku wytwarzanie przychodów. Możesz wziąć czas wolny tudzież dalej być wyposażonym spokój ducha wiedząc, że Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, iżby opaść jest przekształcić osobisty pracownicy w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest owszem menedżerami, a istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy uzyskać pewne rzeczy, w czasie gdy przywództwo kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz rząd i wizję, wtedy Twój agregat staje się w sam raz z TWOIM celem.

Będą wielbić pracować gwoli Ciebie tudzież osiągać w celu Ciebie pieniądze, jako że wiedzą, dokąd zmierzasz a chcą egzystować tego częścią, bowiem to wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby przerobić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa tudzież akuratnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby łapać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich odwzorowanie pracował w celu nich tudzież przynosił nieporuszony ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą zapłacić wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, jak dużo ta jedna sposób jest czata w celu Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, ale niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy pacjent wraca na nowo zaś znów a odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest to długoterminowy przyspieszenie staż na skroś relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie dzięki chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak by kobieta wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większa część chirurgów, Twój godny podziwu schemat biznesowy byłby:

Prawie totalnie prowadzony z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów i przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwakroć większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący numer tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który notorycznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / lub która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większa część chirurgów, twoja obecna świat dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają niewiele życia pomijając swoją praktyką, bowiem czują się nie licząc kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów albo pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, albowiem nie wiedzą, podczas gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, żeby ich praktyka pracowała dla nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … można ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, ażeby dopiąć celu swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na rozwój praktyki.